Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Ustronna 41

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • śledzenie prawidłowości pracy taśmociągów według ustalonego procesu;
  • zgłaszanie awarii do odpowiednich jednostek;
  • proponowanie usprawnień oraz wdrożenie ich w życie;
  • praca nad zleconymi projektami przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - automatyka, projektowanie urządzeń technicznych, budowa urządzeń transportujących;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • samodzielność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu;
  • zdolność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość języków PLC.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • siłownia w biurze
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • wypożyczalnia rowerów
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

Młodszy Specjalista ds. Technicznych, Ustronna 41, Górna, Łódź