Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

PORR S.AO firmie

  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestru korespondencji w formie pisemnej i elektronicznej, archiwizacja w SharePoint

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów, rozsyłanie korespondencji zadekretowanej przez Dyrektora Kontraktu

  • Prowadzenie rejestru pomiarów geodezyjnych oraz rejestru badań laboratoryjnych

  • Wyposażenie biura budowy w artykuły biurowe i socjalne/zbieranie zapotrzebowani od pracowników, zamawianie w systemie, organizacja i obsługa spotkań w biurze budowy

  • Prowadzenie rozliczeń pracowników budowy (BZ-ty, delegacje, zamawianie/rozliczanie posiłków profilaktycznych, szukanie zakwaterowanie dla pracowników)

  • Prowadzenie kartotek BHP dla pracowników, zamawianie środków ochrony osobistej pracowników kontraktu

  • Sporządzanie notatek z narad wewnętrznych wymiennie z Działem Technicznym

  • Przygotowywanie w oparciu o otrzymane dane z Działu Technicznego raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych wymaganych Kontraktem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe lub wyższe techniczne

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: S16 Borki Wielkie- Mrągowo

PORR S.A

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przewiń do profilu firmy