Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

GATEO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GATE specjalistyczna firma doradztwa w zakresie IT, dla swojego Klienta dostawcy nowoczesnych rozwiązań z zakresu monitoringu i lokalizacji pojazdów oraz specjalisty w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i systemów wsparcia raportowania dla biznesu z wykorzystaniem zasobów IT, poszukuje kandydata na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie raportów o parametrach pojazdów na bazie aplikacji internetowej
  • Przetwarzanie danych i wyliczanie odchyleń w stosunku do planów i średnich norm
  • Przygotowywanie analiz na zlecenie Klientów na bazie generowanych danych oraz raportów;
  • Przygotowywanie okresowych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy
  • Rozwiązywanie problemów klienta, wykrywanie nieprawidłowości, rekomendowanie rozwiązań i usprawnień procesów oraz procedur
  • Tworzenie i utrzymywanie standardów i procedur w zakresie kontrolingu wewnętrznego,
  • Analiza konkurencji i gromadzenie danych rynkowych w celu doskonalenia narzędzi informatycznych firmy
  • Terminowe sporządzanie raportów i prezentowanie ich na spotkaniach z Klientami oraz z Zarządem firmy
  • Obsługa gospodarki magazynowej, konfiguracja urządzeń do instalacji
  • Współpraca z bieżącymi dostawcami w zakresie zamówień sprzętu
  • Aktywna praca z Klientem, asysta wdrożeniowa oraz obsługa powdrożeniowa z doradztwem technicznym (via telefon i e-mail)

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków,
  • Komunikatywności i umiejętności budowania długofalowych relacji z klientem
  • Wysoka kultura osobista i zorientowanie na Klienta
  • Odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków, dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się w mowie i piśmie
  • Komunikatywności, samodzielności i kreatywności w działaniu
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne, asertywność
  • Znajomość technik informatycznych i/lub telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku nowych technologii i telekomunikacji,
  • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w wielu płaszczyznach kompetencji m.in. poprzez udział w nowych projektach biznesowych,
  • Pracę w młodym i energicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze i unikalnej kulturze organizacyjnej.
Oferty prosimy kierować za pomocą przyciska Aplikuj teraz na dole ogłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy