Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. technik pomiarowych

Valmet Automotive Sp. z o.o.

  • Transportowa 1, Żary
    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Transportowa 1

Żary

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wszystkie środki kontrolno-pomiarowe na terenie zakładu pracy;

  • Walidacja nowych systemów pomiarowych;

  • Kalibracja sprzętów kontrolno–pomiarowych zgodnie z obowiązującymi standardami;

  • Przeprowadzanie i ocena systemów pomiarowych wg standardów VDA 5 / AIAG MSA;

  • Bieżące wsparcie w analizie problemów związanych z pomiarami.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy wykształcenia minimum średniego technicznego;

  • Wiedzy wynikającej z min. rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej;

  • Biegłej znajomości rysunku technicznego;

  • Znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie umożliwiającej swobodną komunikację. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomości tematyki metrologii - obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych;

  • Znajomości narzędzi jakościowych w tym SPC;

  • Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego),

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Dofinansowanie do dojazdów (zgodnie z zasadami obowiązującymi w spółce),

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),

  • Możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym dostęp do językowych platform szkoleniowych,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Przewiń do profilu firmy