Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Technologicznych

Grupa ŻywiecO firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i aktualizacja instrukcji technologicznych, receptur, procedur mycia i dezynfekcji

  • Optymalizacja parametrów procesowych celem zapewnienia najwyższej jakości produktu przy optymalnym poziomie kosztów oraz zużycia mediów

  • Zapewnianie zgodności modyfikacji i projektów inwestycyjnych pod kątem wymagań jakościowych

  • Monitorowanie kontroli wejściowej i odpowiedzialność za działania korygujące i zapobiegawcze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (technologia żywności, biotechnologia, inżynieria procesowa lub chemiczna)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Samodzielność oraz komunikatywność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia