Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Technologicznych

Grupa ŻywiecO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i udział w projektach związanych z rozwojem opakowań (współpraca z Działem Marketingu oraz Działami Technicznymi i Technologicznymi)
  • Poszukiwanie inicjatyw oszczędnościowych w procesie opakowaniowym
  • Wdrażanie zmian opakowaniowych, testy na liniach rozlewniczych
  • Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie jakości materiałów
  • Opracowywanie standardów opisów technologicznych na opakowaniach zgodnie z regulacjami prawnymi i standardami firmy
  • Monitoring rynku konkurencji i przepisów prawa w zakresie znakowania żywności i środków spożywczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Samodzielność oraz komunikatywność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Szkolenia i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Młodszy Specjalista ds. Technologicznych, Warszawa