Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Technologicznych

Grupa ŻywiecO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i udział w projektach związanych z rozwojem opakowań (współpraca z Działem Marketingu oraz Działami Technicznymi i Technologicznymi)

  • Poszukiwanie inicjatyw oszczędnościowych w procesie opakowaniowym

  • Wdrażanie zmian opakowaniowych, testy na liniach rozlewniczych

  • Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie jakości materiałów

  • Opracowywanie standardów opisów technologicznych na opakowaniach zgodnie z regulacjami prawnymi i standardami firmy

  • Monitoring rynku konkurencji i przepisów prawa w zakresie znakowania żywności i środków spożywczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Samodzielność oraz komunikatywność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia