Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Technologii Opakowań

Cereal Partners Poland Toruń-PacificO firmie

  • Szosa Lubicka 38/58, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific

Szosa Lubicka 38/58

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie opakowań w zakresie wymiarów i paletyzacji

  • Dobór materiałów opakowaniowych

  • Opracowywanie od strony technologicznej nowych rozwiązań dotyczących opakowań

  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z procesem pakowania

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej (specyfikacji opakowań, rysunków technicznych i in.)

  • Współpraca z dostawcami opakowań, kopakerami oraz R&D

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu technologii opakowań, towaroznawstwa lub pokrewnych)

  • znajomość zagadnień związanych z pakowaniem oraz materiałami opakowaniowymi

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • prawo jazdy kat. B

  • atutem będzie umiejętność obsługi programu AutoCad

  • mile widziane doświadczenie w procesach pakowania, technologii opakowań lub materiałów opakowaniowych

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG

  • ambitne wyzwania zawodowe

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy

  • bogaty pakiet socjalny

  • nieograniczony dostęp do płatków i batoników w czasie pracy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

Jak można złożyć aplikację:

• za pomocą przycisku Aplikuj teraz

• osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń