Ta oferta pracy jest nieaktualna od 210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds Technologii Opakowań

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • projektowanie opakowań w zakresie wymiarów i paletyzacji
    • dobór materiałów opakowaniowych
    • opracowywane od strony technologicznej nowych rozwiązań dotyczących opakowań
    • udział w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z procesem pakowania
    • sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej (specyfikacji opakowań,
      rysunków technicznych i in.)
    • współpraca z dostawcami opakowań, kopakerami oraz R&D

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu technologii opakowań,
      towaroznawstwa lub pokrewnych)
    • mile widziane doświadczenie w procesach pakowania, technologii opakowań lub materiałów opakowaniach
    • znajomość zagadnień związanych z pakowaniem oraz materiałami opakowaniami
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość AutoCad
    • rozwinięte kompetencje w zakresie:

    inicjatywy i umiejętności samodzielnego szukania rozwiązań,

    zaangażowania i nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów,

    komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

    konsekwencji w realizacji powierzonych zadań,

    otwartość na wprowadzanie nowych rozwiązań,

    wyobraźni przestrzennej

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
    • ambitne wyzwania zawodowe
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • przyjazną atmosferę pracy
    • bogaty pakiet socjalny

    Miejsce pracy:

    Toruń