Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. rozwoju platformy e-learningowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    multikurs.pl – dynamicznie rozwijająca się platforma do nauki angielskiego oraz 10 języków z bestsellerową serią kursów Profesor Henry – poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • prace nad rozwojem i funkcjonowaniem platformy
    • analiza i optymalizowanie procesów sprzedażowych
    • optymalizacja treści serwisów pod kątem SEO
    • przygotowywanie prostych opisów i makiet dla programistów
    • współpraca z zespołem programistów
    • testowanie

    Oczekiwania:

    • umiejętności analityczne (w tym znajomość GA)
    • znajomość podstaw SEO i HTML
    • znajomość podstawowych narzędzi do makietowania i prototypowania
    • postawa proaktywna i zaangażowanie
    • kreatywność i nieszablonowe podejście do problemu

    Oferujemy:

    • zdobywanie doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się portalu
    • sprofilowany rozwój zawodowy oparty na rozwoju talentów i naturalnych predyspozycji
    • udział w ciekawych projektach technologicznych, e-commerce
    • nowoczesne narzędzia i technologie informatyczne
    • przyjazną atmosferę pracy
    • yerba mate i dobrą kawę

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym wpisując w temacie wiadomości "Młodszy Specjalista ds. rozwoju platformy e-learningowej" za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Na aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 133 poz.883)”.