Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - Kasjer Lotniczy

LOT Team

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów PLL LOT S.A. w zakresie rezerwacji, sprzedaży i zmian biletów na połączenie własne oraz innych przewoźników

  • Kompleksowa obsługa pasażerów przy nieregularnościach

  • Przyjmowanie reklamacji pasażerskich

  • Wystawianie innych dokumentów przewozowych

  • Sporządzanie i rozliczanie zestawień sprzedaży

  • Realizowanie zleceń wypłaty z tytułu nieregularności

  • Wystawianie faktur

  • Możliwość obsługi kanałów pisemnych: e-mail, social media, live chat

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2)

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (24/7)

  • Zainteresowanie długofalową współpracą

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta/ sprzedaży

  • Znajomość systemu rezerwacyjno-taryfowego Amadeus

  • Znajomość dodatkowych języków obcych (rosyjski, niemiecki, francuski, włoski, węgierski, hiszpański

To oferujemy

  • Stały kontakt z językiem angielskim!

  • Możliwość wykorzystywania kilku języków obcych w jednym miejscu pracy

  • Pracę dającą satysfakcję (każdego dnia wpływasz na podróże pasażerów na całym świecie)

  • Potężną dawkę szkoleń w tym poznanie prestiżowego systemu rezerwacyjnego AMADEUS

  • Możliwość poznania branży lotniczej i aspektów jej funkcjonowania

  • OdLOTowe zniżki na bilety lotnicze

  • Karta Multisport, LUXmed na preferencyjnych warunkach

  • Dzień wolny w urodziny

  • Aktualnie możliwość pracy zdalnej

  • Zatrudnienie przez LOT Team na umowę o pracę