Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Telesprzedaży

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

Zależy Ci aby:

przełożyć teorię na praktykę zawodową

zacząć zarabiać

doskonalić swoje doświadczenie w pracy z klientem

pracować w renomowanej Firmie

a do tego pić kawę w doborowym towarzystwie?

Dołącz do Zespołu PGF i zbuduj solidny fundament swojej Kariery! Dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł. Stawiamy na ambitny, zdolny i z dystansem do życia zespół. Już od pierwszych dni poznasz swoje stanowisko od podszewki.

A już po 1 miesiącu …

• będziesz gotowy do samodzielnej pracy, dzięki indywidualnym szkoleniom

• otrzymasz kolejne dowody na to, że warto kontynuować z nami współpracę 😊

Co będziesz robić:

-realizować bieżące telefoniczne zamówienia Klientów,

-prowadzić telefoniczne akcje promocyjne,

-doradzać i wspierać,

-realizować cele jakościowe i sprzedażowe,

-dbać o jakość obsługi

-przyjmować zgłoszenia telefoniczne do Biura Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

Czego oczekujemy ?

- Twojego zaangażowania i dobrego nastawienia,

- sprawnej obsługi komputera,

- zdrowego podejścia do pracy (mile widziane 😉),

- gotowości do pracy w systemie ruchomym (przedział godzinowy pomiędzy 8:00 a 22:00 ) oraz gotowości do pracy w weekendy

… reszty nauczymy Cię sami!

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe

  • dostęp do platformy Legimi

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE.

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy