Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Telesprzedaży

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

4 5006 500 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Klientów (farmaceutów) w ruchu przychodzącym i wychodzącym,

  • prowadzenie telefonicznych akcji promocyjnych, informacyjnych oraz badań marketingowych,

  • realizowanie planów sprzedażowych,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,

  • obsługa bieżących zgłoszeń Klientów,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office,

  • dobra dykcja, komunikatywność i orientacja na Klienta,

  • gotowość do pracy w systemie ruchomym (przedział godzinowy pomiędzy 8:00 a 22:00),

  • motywacja do osiągania stawianych celów,

  • odpowiedzialność i dobra organizacji pracy,

  • pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

Dołączając do PGF zyskasz benefity finansowe takie jak:

* atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (4500 zł brutto),

* miesięczne premie uzależnione od wyników Twojej pracy, bez górnego limitu – od Ciebie zależy ile zarobisz,

* prowizje od zrealizowanej sprzedaży wybranych grup produktów,

* premię frekwencyjną

* możliwość dodatkowego zarobku poprzez udział w licznych konkursach sprzedażowych

* dodatkowe 500 zł za skuteczne polecenie pracownika

* prywatna opieka medyczna LUXMED z dofinansowaniem

* karta Fit Profit/Fit Sport z dofinansowaniem

* ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

* kody rabatowe na produkty Marek Aptecznych PGF

oraz pozapłacowe:

*umowa o pracę na pełen etat bez okresu próbnego (pierwsza umowa na 6 miesięcy)

* wynagrodzenie za pracę wypłacane zawsze w terminie

* po okresie wdrożenia (1 miesiąc) możliwość pracy hybrydowej (50/50)

* opieka Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

* rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku

* praca w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników

* określona ścieżka rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe - do 80% rabatu na leki na receptę

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE.

Od 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy