Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Testów i Wdrożeń

SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k.

  • Mydlana 1, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów

Mydlana 1

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach uruchomienia nowych magazynów z automatycznymi systemami transportu i składowania,

  • testowanie i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów WMS,

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji z dostarczanych rozwiązań,

  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów.

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • podstawowa znajomość baz danych i języka SQL,

  • znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux,

  • wykształcenie techniczne lub logistyczne,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych.

To oferujemy

  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika,

  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • prywatną opiekę zdrowotną - pakiet Premium,

  • inne benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • branżowe czasopisma

  • dofinansowanie do okularów

  • bonusy roczne

  • prezenty świąteczne

  • karty Lunch Pass

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Firma SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu to zespół, który od 10 lat z sukcesem realizuje projekty informatyczne oparte na najnowocześniejszych technologiach. Na stałe współpracujemy ze światowym liderem w dziedzinie logistyki. Projektujemy i rozwijamy systemy zarządzania centrami logistycznymi o wysokim stopniu automatyzacji rozmieszczonymi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy