Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Testów

Sygnity S.A.O firmie

Sygnity S.A.

Leona Henryka Sternbacha 1

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania
  • Przygotowywanie danych i scenariuszy testowych
  • Opracowywanie dokumentacji testowej
  • Automatyzacja testów
  • Udział w testowaniu aplikacji
  • Prezentacja funkcjonalności u Klienta - testy akceptacyjne

Nasze wymagania

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux
  • Znajomość technologii internetowych
  • Znajomość narzędzi do rejestracji zgłoszeń/bugów
  • Podstawowa wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej/użytkownika
  • Dokładność oraz samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Jesteśmy polską firmą IT, działającą od 1991 roku. Przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy, przez błyskawiczny debiut na GPW po 4 latach, a dziś jesteśmy prężnie działającą organizacją. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Tworzymy aplikacje korzystając z wielu sprawdzonych i nowych rozwiązań. Rozwijamy się dynamicznie w nowoczesnych technologiach, integrując je z nowymi i istniejącymi aplikacjami. Budujemy systemy o złożonej architekturze na dużą skalę.

Nasze zespoły projektowe budujemy z osób o zróżnicowanych kompetencjach (analitycy, architekci, programiści, testerzy) i z różnym stopniem doświadczenia. Nie zawsze pracujemy nad wspólnym projektem w jednej lokalizacji, komunikujemy się za pomocą JIRA, Confluence, Teams. Wspieramy zespoły w ich pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia, szkolenia i warunki pracy.

Na co dzień tworzymy zespół ludzi mających serce do IT.

Młodszy Specjalista ds. Testów, Leona Henryka Sternbacha 1, Kraków