Młodszy Specjalista ds. Testów Wydajnościowych

COIG

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 02 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Testlink

  • Jira

  • JMeter

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie, utrzymanie skryptów testowych na potrzeby testów wydajnościowych

  • Wykonywanie testów wydajnościowych na różnych poziomach celem weryfikacji poprawności działania testowanych aplikacji

  • Raportowanie wyników testów wydajnościowych

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru testowania oprogramowania

  • Znajomość zagadnień z przeprowadzania testów wydajnościowych

  • Znajomość języka SQL

  • Certyfikat w zakresie testów oprogramowania (ISEB lub ISTQB)

  • Doświadczenie przy przeprowadzaniu testów wydajnościowych

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (inżynieria oprogramowania) lub pokrewne

  • Umiejętność pracy w zespole działającym w metodyce Agile

  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (Testlink, Jira, JMeter)

To oferujemy

  • Bycie częścią zespołu nastawionego na dzielenie się wiedzą

  • Elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym

  • Pracę z najnowszymi technologiami i metodologiami

  • Zdobycie certyfikatów ISTQB

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje programistów technologii frontendowych opartych o bibliotekę REACT do powiększenia swojego zespołu developerskiego wytwarzającego profesjonalne oprogramowanie webowe klasy SEOD/BPM/Workflow.

Przewiń do profilu firmy