Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. testowania aplikacji

Vision Express SP Sp. z o.o. O firmie

  • Domaniewska 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Vision Express SP Sp. z o.o.

Domaniewska 39

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie testów nowych funkcji/ procesów

  • Prowadzenie testów regresywnych

  • Przygotowanie dokumentacji testowej do wdrażanych zmian

  • Zapewnienie testów umożliwiających weryfikację poprawności działania systemów i procesów

  • Weryfikacja błędów pojawiających się w systemach i procesach

  • Przestrzeganie bezpieczeństwa systemów i poufności danych

  • Dostarczanie danych testowych niezbędnych do przeprowadzenia testów

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość narzędzi projektowych

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Podstawowa znajomość metod i narzędzi testowania

  • Znajomość technologii web-owych: CSS, HTML, JavaScript

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Zapewnimy Ci pełne wdrożenie do pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Z ponad 200 salonami sprzedaży, Vision Express od ponad 20 lat jest liderem w swojej branży. Jesteśmy częścią Grand Vision, międzynarodowej grupy obecnej w 44 krajach i zatrudniającej ponad 25 000 pracowników w ponad 6000 wysokiej klasy salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością. Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy będą dzielić z nami sukces.

Przewiń do profilu firmy

Vision Express jest idealną firmą dla ciebie, jeśli chcesz:

  • rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

  • pracować w organizacji pełnej pasjonatów i specjalistów w swojej branży

  • pracować w godnej zaufania Firmie, która inwestuje w ludzi

  • rozwijać się zawodowo i poszerzać swoje umiejętności

  • być odpowiedzialny za swoje wyniki i wyniki swojego zespołu