Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu

Grupa Eurocash - Eurocash DystrybucjaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

Taśmowa 7A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu Trade Marketingu w prowadzonych projektach,
  • Przygotowywanie i wdrażanie akcji trade marketingowych dla Klientów oraz programów motywacyjnych dla Sił Sprzedaży,
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi,
  • Udział w przygotowywaniu prezentacji i materiałów informacyjnych na spotkania,
  • Aktywny udział w efektywnym i jakościowym wdrażaniu nowych inicjatyw,
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w firmie w ramach prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie,
  • Masz minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Zdobyłeś/aś pierwsze doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu akcji trade marketingowych,
  • Potrafisz pracować z danymi i cechują Cię zdolności analityczne,
  • Posiadasz podstawową znajomość wymogów formalno-prawnych niezbędnych do uruchomienia aktywności promocyjnej,
  • Dobrze znasz program MS Office, w szczególności Excel i Power Point,
  • Znasz kanały komunikacji marketingowej offline oraz online,
  • Cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy – laptop, telefon,
  • Pakiet benefitów wraz z zapleczem socjalnym,
  • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Eurocash Dystrybucja:

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce stale rozwijający elektroniczne kanały wsparcia sprzedaży i komunikacji B2B. Ze swoimi klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych buduje długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu, Taśmowa 7A, Mokotów, Warszawa