Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Trademarketingu

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Merchandising w sieci sprzedaży stacjonarnej: Tworzenie i aktualizowanie Instrukcji, koordynacja badań merchandisingowych w sieci sprzedaży,

  • Odpowiedzialność za produkcje oraz dostarczenie materiałów reklamowych i innych materiałów sprzedażowych do sieci sprzedaży,

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, oferty i komunikacji marketingowej oraz z regionami,

  • Ścisła współpraca z firmami outsourcingowymi: agencje reklamowe, graficy, drukarnie,

  • Udział w tworzeniu koncepcji nowych elementów wizualizacji i alternatywnych możliwości ekspozycji dla produktów oferowanych przez GPP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów w zakresie marketingu,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • Kreatywność i odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania,

  • Doskonała organizacja pracy, sumienność i punktualność oraz dynamizm w działaniu,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Doświadczenie – w działach sprzedaży, marketingu, trade marketingu,

  • Doświadczenie w merchandisingu,

  • Doświadczenie w digital signage.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych grup medialno-telekomunikacyjnych,

  • Dbamy o naszych pracowników zarówno w pracy, jak i poza nią. Dlatego też oferujemy szeroki pakiet benefitów:

  • opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

  • rozwijanie pasji sportowych - profesjonalne sekcje sportowe,

  • specjalne rabaty na: telewizję, internet, telefon i inne,

  • wewnętrzny Car–Sharing.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi