Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Transportu i Logistyki

Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.O firmie

Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.

Marszałka Piłsudskiego 2

Międzychód

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca biurowa na pełen etat
  • Nadzór nad flotą pojazdów
  • Planowanie i organizacja transportów zgodnie z obowiązującym przepisami – ustalanie terminów, ustalanie ilości ładunków, nadzór nad dokumentami transportowymi
  • Kontrola dostaw i wysyłek pełnopojazdowych
  • Optymalizacja tras i czasu pracy kierowców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów logistycznych (planowanie, analiza, optymalizacja)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość podstawowych przepisów w zakresie transportu
  • Umiejętności organizacyjne
  • Zaangażowanie i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu

ZUO CLEAN CITY

poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Informacje dodatkowe

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Młodszy Specjalista ds. Transportu i Logistyki, Marszałka Piłsudskiego 2, Międzychód