Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. transportu

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

SANTE A.Kowalski Sp.j.

Jagiellońska 55A

Warszawa

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1300 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!
Aktualnie do Działu Transportu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze logistyki transportu w firmie produkcyjnej z branży FMCG (1-2 lata),
  • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, poziom minimum B1 (codzienna praca w jęz. angielskim), inne języki obce mile widziane,
  • praktyczna znajomość zagadnień transportowych (czas pracy kierowców),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań.

Obowiązki:

  • organizowanie i koordynowanie transportu drogowego i morskiego,
  • współpraca z dostawcami, klientami oraz firmami spedycyjnymi,
  • optymalizacja kosztów transportu,
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń,
  • weryfikacja i przygotowywanie dokumentów transportowych,
  • planowanie tras dla naszej floty.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżki na zakupy produktów Sante.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy