Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Transportu

  • Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnimi tradycjami. Mamy kilkanaście oddziałów na całym świecie, gdzie zatrudniamy ponad 19 tysięcy pracowników. Jesteśmy producentami podzespołów elektronicznych powstających przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Do naszej placówki w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Transportu

Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja autobusowego transportu dla kilkuset  pracowników,
  • Bieżąca kontrola przewozu osób i optymalizacja transportu,
  • Kompleksowy nadzór nad samochodami firmowymi w aspekcie technicznym i prawnym,
  • Nadzór nad użytkowaniem telefonów służbowych,
  • Analiza i rozliczanie kosztów oraz rejestracja faktur w systemie,
  • Wsparcie Działu Administracji w bieżących zadaniach,

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ( Transport, Logistyka),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 ( warunek konieczny),
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • Prawo jazdy i długa praktyka bezpiecznej jazdy,
  • Zainteresowanie motoryzacją,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach ( CSR, akcje charytatywne, konkursy dla pracowników, Employer Branding),
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Możliwość uczestnictwa oraz prowadzenia innowacyjnych projektów,
  • Świadczenia pozapłacowe ( karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony na święta),
  • Praca zgodnie z metodologią Lean,
  • Program Adaptacji dzięki któremu wprowadzimy Cię do organizacji i wdrożymy do zadań,

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij aplikację w języku polskim i angielskim.

Administratorem danych jest LG Innotek Poland. Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LG Innotek Poland. Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji masz prawo złożyć żądanie usunięcia swoich danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się