Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw i OC

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ocena i wycena ryzyka zawieranych ubezpieczeń,

  • negocjowanie warunków umów ubezpieczenia,

  • udział w lustracjach miejsc ubezpieczenia w celu oceny ryzyka,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i pośrednikami ubezpieczeniowymi,

  • pośrednie i bezpośrednie pozyskiwanie klientów (ubezpieczeń),

  • aktywne działania akwizycyjne i sprzedażowe (spotkania z klientami, brokerami),

  • prowadzenie szkoleń produktowych,

  • podejmowanie działań w zakresie odnawiania umów ubezpieczeń,

  • współtworzenie planów sprzedażowych,

  • obsługa techniczna umów ubezpieczeń; rejestrowanie umów, sporządzanie aneksów, dokonywanie rozliczeń, prowadzenie dokumentacji,

  • weryfikacja poprawności merytorycznej polis wystawianych przez agentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub politechniczne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność oceny ryzyka ubezpieczeniowego,

  • znajomość przepisów prawnych z zakresu zawierania umów ubezpieczenia,

  • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu Office (word, excel),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności negocjacyjne,

  • orientacja na klienta.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • pracę w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym służbowy laptop,

  • pracę hybrydową - również po okresie pandemii, a także możliwość pracy zdalnej,

  • swobodną atmosferę: mówimy do siebie na "Ty",

  • szeroki pakiet benefitów m.in prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, ubezpieczenie grupowe na życie oraz pakiet sportowo-rekreacyjny,

  • zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadaniowe wtorki

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy