Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Turystycznych

SIGNAL IDUNA

Siedmiogrodzka 9

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa biur podróży sprzedających ubezpieczenia turystyczne.

  • Przygotowywanie umów oraz innych dokumentów w ramach współpracy z partnerami.

  • Obsługa techniczna umów.

  • Szkolenie partnerów w zakresie sprzedaży i obsługi ubezpieczeń turystycznych.

  • Wsparcie merytoryczne partnerów w zakresie sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Orientacja na cele i wyniki, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym oraz znajomość ubezpieczeń będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wsparcie ze strony z Zespołu w codziennych zadaniach i wyzwaniach,

  • nowe biuro w dobrej lokalizacji Warszawa Wola (metro Płocka),

  • dofinansowanie opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych,

  • dofinansowanie Karty Multisport ,

  • owocowe piątki🍒🍏, pyszną ☕️ w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Polskie spółki SIGNAL IDUNA należą do niemieckiej Grupy SIGNAL IDUNA, która jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na rynku niemieckim i od ponad 100 lat dba o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy