Młodszy Specjalista ds. ubezpieczeń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.
    W 2014 r. UNIQA otrzymała tytuł "Solidny Pracodawca".

    Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

    Grupa ubezpieczeniowa UNIQA w Polsce
    Departament Ubezpieczeń Korporacyjnych
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • obsługa bieżących zapytań (zarówno majątkowych jak i komunikacyjnych)
      - współpraca z brokerami/klientami
    • wystawianie polis
    • przygotowanie raportów,obsługa skarg i reklamacji

    Daj się poznać!

    Dołącz do aplikacji list motywacyjny opisujący Twoje doświadczenia biznesowe/ projektowe (także projekty studenckie) i przekonaj nas dlaczego jesteś najlepszą osobą na to stanowisko. Zwiększy to Twoje szanse na atrakcyjne zatrudnienie.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia) lub 4-5 rok studiów
    • znajomość rynku ubezpieczeniowego
    • doskonała organizacja pracy
    • samodzielność w działaniu
    • komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne
    • umiejętność współpracy w zespole
    • zdolność analitycznego myślenia
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (czytanie i opiniowanie dokumentów, kontakt telefoniczny/ osobisty z zagranicznymi partnerami)
    • biegła obsługa programu MS Office, szczególnie MS Excel

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę w pracy w stabilnej firmie
    • opiekę medyczną
    • kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program „Równe szanse”.
    Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.
    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 poz. 922)”, przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TU na Życie S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administratora danych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.