Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Umów

TELE-FONIKA KABLE S.A.O firmie

  • Cegielskiego 1, Myślenice, Wielicka 114, Kraków

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Działu Umów, będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesu uzgadniania i podpisywania umów pomiędzy działami firmy, działem handlu i klientami, działem zakupów i dostawcami.

Obszary odpowiedzialności:

• Przygotowywanie i analiza projektów umów na podstawie obowiązujących przepisów, procedur, wzorów oraz wskazań przełożonych

• Koordynacja uzgodnień międzydziałowych dotyczących zapisów umów

• Współpraca z kancelariami prawnymi

• Wsparcie działu handlu / zakupów w negocjacjach umów z klientami / dostawcami

• Przygotowywanie dokumentów wymaganych do podpisania umowy

• Administrowanie centralnym rejestrem umów, archiwizacja dokumentów związanych z procesem uzgadniania umowy

• Terminowość i praca według wewnętrznych procedur firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane prawnicze lub ekonomiczne

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny. Dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Doświadczenie zawodowe związane ze sporządzaniem i realizacją umów z kontrahentami zagranicznymi – mile widziane.

  • Poczucie odpowiedzialności za terminową realizację powierzonych zadań.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i orientacja na rezultaty.

  • Biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju

  • wsparcie w doskonaleniu zawodowym

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki, zapomogi…)

  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

TELE-FONIKA KABLE S.A.

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy