Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Umów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Umów
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie umów, zamówień podwykonawczych na bazie zapotrzebowania,
    • kompletowanie dokumentów umownych i ich weryfikacja,
    • prowadzenie negocjacji warunków umów z kontrahentami,
    • prowadzenie korespondencji z inwestorami, kontrahentami oraz działami Spółki,
    • zgłaszanie do Zamawiającego umów z Podwykonawcami, Usługodawcami, Dostawcami i ich dalszymi Podwykonawcami,
    • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów,
    • koordynacja wszelkich działań mających na celu właściwe zawieranie umów,
    • sporządzanie wniosków pod Uchwały oraz Zarządzenia,
    • ewidencjonowanie zawartych umów, zamówień etc.

    Wymagania niezbędne:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziani Studenci Prawa IV lub V Roku) lub roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

    Wymagania dodatkowe:

    • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy ze względu na konieczność prowadzenia kliku projektów jednocześnie,
    • Znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word i Excel),
    • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Duże zaangażowanie w wykonywane działania,
    • Wykonywanie obowiązków w sposób systematyczny i uporządkowany,
    • Samodzielność i orientacja na cel.

    Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w stabilnej firmie,
    • miłą i przyjazną atmosferę,
    • pozapłacowe benefity: w tym opieka medyczna,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Torpol S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 10G, 61-052 Poznań, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niniejszej rekrutacji, a jeżeli wyrazisz na to odrębną zgodę również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane w zakresie imion i nazwiska, daty urodzenia, adresu zamieszkania i do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Ich podanie z wyjątkiem numeru telefonu oraz adresu e-mail nie wpływa na wzięcie udziału w rekrutacji, więc jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali takie dane nie zamieszczaj ich w swoim zgłoszeniu. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 miesięcy od zakończenia niniejszej rekrutacji, a jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres kolejnych 6 miesięcy. Twoje dane możemy przekazać podmiotom, które świadczą nam usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz administrowanie systemami informatycznymi, a ponadto kancelariom prawnym. Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W zakresie w jakim przetwarzanie będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody masz prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy przed cofnięciem zgody. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem [email protected].