Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. umów z j. niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie bieżących procesów zgodnie ze specyfikacją instrukcji pracy
  • Obsługa klientów jako poziom wsparcia dla procesu TISAX - współpraca z dostawcami oraz działami tzw. Fachbereiche Volkswagen (First Level Support (SPOC) – kontakt telefoniczny oraz mailowy)
  • Monitorowanie statusu porozumienia o zachowaniu tajemnicy (GHV) oraz wniosków zgodnie z modelem TISAX
  • Pielęgnowanie systemu Ticket & Customer Relation Management Salesforce
  • Przygotowywanie raportów
  • Profesjonalna wymiana informacji w zespole
  • Wyjaśnianie pytań dotyczących aktualnych procesów
  • Asystowanie w szkoleniu dla nowych pracowników
  • Sprawdzanie, a jeśli jest to konieczne, aktualizowanie Instrukcji Pracy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana obsługa klienta niemieckojęzycznego)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie umowa na czas nieokreślony

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

W 2021 roku rozpoczął się nowy etap działalności Volkswagen Group Services. W sercu Torunia otworzyliśmy nowy oddział skupiający się na nowych gałęziach biznesu.

Młodszy Specjalista ds. umów z j. niemieckim, lubelskie