Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Uruchomień

ELSTA ELEKTRONIKA Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

  • Janińska 32, Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ELSTA ELEKTRONIKA Sp. z o.o. S.K.A.

Janińska 32

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie uruchomień, testów modułów i urządzeń elektroniki przemysłowej

  • diagnozowanie, przeglądy i serwisowanie urządzeń elektroniki przemysłowej

  • udział w pracach wdrożeniowych (również u klienta)

  • przygotowywanie odpowiednich dokumentów i współudział w końcowych odbiorach urządzeń

  • opracowywanie dokumentacji uruchomieniowych

  • projektowanie i udoskonalanie stanowisk testowych (testerów) i uruchomieniowych

  • wsparcie i pomoc techniczna dla Działu Serwisu i Działu Badawczo-Rozwojowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunek elektronika lub pokrewne)

  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność analizy obwodów elektrycznych, czytania schematów ideowych, montażowych i dokumentacji technicznej

  • wysokie zdolności manualne, lutowanie elementów SMD, dokładność, profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań, cierpliwość

  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie techniczne lub podjęte studia zaoczne (kierunek elektronika lub pokrewne)

  • uprawnienia SEP 1kV

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • pracę z interesującymi, niszowymi i unikatowymi rozwiązaniami z zakresu elektroniki przemysłowej

  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych (szkolenia techniczne, realizacja autorskich projektów z zakresu projektowania i doskonalenia stanowisk testowych i uruchomieniowych)

  • system wynagrodzeń i motywacyjny adekwatny do osiąganych wyników

ELSTA ELEKTRONIKA Sp. z o.o. S.K.A. zajmująca się projektowaniem i produkcją urządzeń i systemów elektroniki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) poprzez przycisk aplikuj.