Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Usług dla Klientów Kluczowych

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa klientów z sektora B2B w oparciu o zawarte Umowy Handlowe

  • Dokonywanie zmian na kontach klientów, aktywacja serwisów i usług

  • Obsługa zleceń sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi

  • Pomoc klientom w zakresie zgłaszanych problemów technicznych

  • Pomoc klientów w interpretacji faktur za usługi telekomunikacyjne

  • Współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami

Nasze wymagania

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz partnerami handlowymi

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność ustawiania priorytetów

  • Znajomość MS Office (Excel, Word )

  • Orientacja na realizację celów biznesowych

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

  • Preferowane wykształcenie wyższe ( licencjat)

To oferujemy

  • Pracę na wielu systemach, urozmaicone i ciekawe wyzwania

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata