Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Usług IP

NetiaO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował/a na tym stanowisku:

• zdalnym kreowaniem oraz modyfikowaniem usług IP dla klientów rynku B2B;

• zdalnym diagnozowaniem oraz rozwiązywaniem problemów z usługami IP dla klientów rynku B2B;

• zlecaniem prac jednostkom terenowym, ściśle związanych z w/w aktywnościami;

• nadzorem nad systemami wspomagającymi pracę operacyjną - systemy bezpieczeństwa, serwery statystyk (Zabbix, Cacti), bazy projektowe itp.

Nasze wymagania

  • interesują się zagadnieniami z szeroko rozumianego świata sieci teleinformatycznych;

  • posiadają podstawową wiedzę na temat budowy oraz działania sieci internetowych (patrz tech stack);

  • mają wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku telekomunikacja, informatyka lub pokrewne;

  • są otwarci na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy technicznej;

  • są dobrze zorganizowani i rzetelnie podchodzą do wykonywania obowiązków;

  • swoją karierę zawodową wiążą z branżą telekomunikacyjną.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Praca w zespole profesjonalistów,

  • Praca w kreatywnym zespole w świetnej atmosferze

  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi