Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Usługi Laboratoryjnej

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Zawodzie 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zawodzie 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurze polegająca na wsparciu laboratorium analitycznego przy codziennej pracy,

  • Nadzór nad prawidłową logistyką badań w strukturze laboratorium sieciowego,

  • Administrowanie laboratoryjnym systemem informatycznym,

  • Udział w ogólnorozwojowych projektach,

  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami,

  • Przygotowywanie oraz wprowadzanie procedur i instrukcji,

  • W miarę potrzeb wyjazdy służbowe – wdrożenie nowych laboratoriów,

  • Przygotowanie danych do sporządzania sprawozdań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie medyczne (diagnosta laboratoryjny) lub okołomedyczne (biolog, biotechnolog),

  • Umiejętność współpracy w Zespole,

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

  • Zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowej wiedzy,

  • Sumienność oraz dokładność podczas wykonywania zadań zleconych przez przełożonego.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży diagnostycznych laboratoriów medycznych oraz dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz dla naszych współpracowników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego dotyczącego poznawania nowych metod i technologii w wykonywaniu badań laboratoryjnych,

  • Praca w zgranym i dynamicznym Zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 550 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ponad 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy