Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji

BBK S.A. (właściciel marki home&you)O firmie

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników aplikacji (systemy sprzedażowe klasy POS i ERP),

  • zarządzanie konfiguracją i uprawnieniami, monitoring aplikacji,

  • obsługa awarii, incydentów i problemów w aplikacjach,

  • współpraca z dostawcami systemów,

  • udział w pracach wdrożeniowych nowych funkcjonalności i rozwiązań, przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych,

  • przygotowywanie scenariuszy testowych,

  • tworzenie dokumentacji systemowej oraz bazy wiedzy z obszaru utrzymania aplikacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami POS i ERP,

  • podstawowa znajomość języka SQL,

  • praktyczna znajomość takich narzędzi jak Jira, Enterprise Architekt, Microsoft Excel,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku testera (mile widziane),

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność budowania relacji z klientami.

To oferujemy

  • atmosferę jak w „home”,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,

  • współpracę z obszarami całego łańcucha dostaw,

  • nowe wyzwania w obszarze, w którym każdy dzień jest inny,

  • możliwość przystąpienia do karty Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby tworzyć oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla naszych marek: home&you oraz Essex.

Przewiń do profilu firmy

Czym się zajmujemy:

Realizujemy wsparcie informatyczne dla procesów podstawowych obsługiwanych w systemie ERP oraz dla systemu sprzedaży w salonach oraz zagadnień powiązanych, występujących na styku systemu ERP i innych systemów IT.