Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji

Nest Bank S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie starszych administratorów w zapewnieniu nieprzerwanej i poprawnej pracy aplikacji (aplikacje sprzedażowe i wspomagające na platformie Microsoft),

  • instalacja nowych wersji i poprawek aplikacji oraz oprogramowania narzędziowego,

  • zarządzanie uprawnieniami i monitoring aplikacji,

  • obsługa awarii, incydentów i problemów w aplikacjach,

  • współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji,

  • współpraca z dostawcami aplikacji,

  • uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość zarządzania środowiskiem Windows,

  • podstawy zarządzania obszarem Linux,

  • podstawowej umiejętności pisania skryptów.

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo dobrej atmosferze z doświadczonym zespołem,

  • możliwa praca zdalna z opcją wymogu pojawienia się w Centrali w Warszawie lub Gdańsku na 1-2 dni w miesiącu,

  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników