Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania klienta

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie skutecznej i profesjonalnej obsługi klienta

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z aktywnymi klientami w celu oceny ich potrzeb

  • Udzielanie klientom informacji dotyczących aktualnej oferty handlowej i korzyści z nią związanych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta, sprzedaż)

  • Znajomość języka angielskiego B1/B2

  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel – na co dzień pracujemy z danymi)

  • Komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów handlowych

  • Wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin

  • Bardzo dobra atmosfera w dynamicznym i międzynarodowym zespole

  • Atrakcyjne biuro w Centrum Warszawy na 22 piętrze

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Premia kwartalna

  • Karta Multisport

  • Prywatny system opieki medycznej

  • Zwrot środków za dojazd do pracy

  • Karta lunchowa

  • Kursy językowe

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Zapewniamy sprzęt od firmy

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy