Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Platformy Serwerowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Platformy Serwerowej Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • zapewnienie nieprzerwanej i poprawnej pracy infrastruktury serwerowej Banku w Ośrodkach Przetwarzania Danych,
      • utrzymanie klastrów opartych o technologię wirtualizacji VMWare,
      • instalacja i utrzymanie systemów, aplikacji, oprogramowania narzędziowego w obszarze systemów rodziny UNIX,
      • instalacja nowych komponentów infrastruktury w Ośrodkach Przetwarzania Danych Banku,
      • zarządzanie zasobami sprzętowymi Banku w tym ich dystrybucja w zakresie przydziału przestrzeni dyskowej, jednostek przetwarzania i pamięci operacyjnej,
      • zarządzanie kopiami bezpieczeństwa i procesami ich tworzenia w Centralnym Systemie Backupu,
      • współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy w zakresie powyższego obszaru utrzymania,
      • współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami aplikacji,
      • uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań.
    Wymagania:
      • dobra znajomość platformy VMWare,
      • bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Unix w szczególności Red Hat,
      • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu macierzami dyskowymi i konfiguracji sieci SAN,
      • znajomość systemu EMC Networker lub Avamar lub dowolnego innego systemu backupu klasy Enterprise,
      • znajomość systemu monitoringu Nagios, Zabbix lub podobnego,
      • mile widziana znajomość konteneryzacji (Docker, Kubernetes), ,
      • umiejętności, wiedza i doświadczenie pozwalające na pełną samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
      • chęć do dalszego rozwoju własnych kompetencji.
    Oferujemy:
      • dołączenie do dynamicznej i rozwijającej się organizacji z sektora bankowego,
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • dobre zdrowie czyli: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie,
      • możliwość korzystania i udziału w wielu inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i innych ciekawych projektach,
      • nowoczesną Centralę, strefy relaksu, parking dla rowerów, pyszną kawę oraz owoce,
      • przyjazną atmosferę pracy – w zespole optymistycznych ludzi :):)