Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Niezawodności

Cargill Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i wykorzystywanie wiedzy na temat najnowszych innowacji, technologii i trendów w zakresie utrzymania ruchu i niezawodności.

  • Wsparcie planowania i koordynacji utrzymania ruchu oraz projektów związanych z niezawodnością.

  • Pomoc w czynnościach dotyczących predyktywnego utrzymania ruchu.

  • Rozwiązywać problemów przy wsparciu przełożonego lub odpowiednich członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Licencjat lub studenci ostatniego roku studiów na kierunku elektrotechnika

  • Znajomość sprzętu elektromechanicznego (silniki elektryczne, zawory, czujniki, sprzęt automatyki produkcyjnej)

  • Umiejętności analityczne, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Biegły język polski i dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Praca w międzynarodowym środowisku

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna

Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

Dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Description:

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Food Ingredients and Bio-Industrial firmy Cargill, który zajmuje się przewidywaniem trendów w zakresie smaku, odżywiania i bezpieczeństwa, aby wprowadzać innowacje i dostarczać rozwiązania producentom, detalistom i firmom gastronomicznych.

OPIS STANOWISKA

Na tym stanowisku będziesz wykorzystywać swoją wiedzę na temat najlepszych praktyk w zakresie utrzymania ruchu i niezawodności podczas wykonywania rutynowych zadań na terenie fabryki w Bielanach Wrocławskich.

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.