Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. utrzymania ruchu IT

GEALAN Polska Sp. z o.o.

  • Rudzka 31, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rudzka 31

Rzgów

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie infrastruktury IT oraz systemów firmy,

  • wdrażanie oraz koordynowanie działań naprawczych w podległym obszarze,

  • wsparcie i pomoc techniczna dla użytkowników końcowych systemów oraz sprzętu IT w firmie,

  • udział w rozwoju infrastruktury informatycznej w celu planowania zakupów sprzętu, oprogramowania i usług,

  • kontakt z serwisami zewnętrznymi w celu wymiany i naprawy sprzętu,

  • konfigurowanie urządzeń peryferyjnych ( drukarki, skanery itp.).

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,

  • zainteresowania obszarem informatyki, w szczególności zagadnienia dot. sprzętu,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • rzetelność i odpowiedzialność oraz terminowość w wykonywaniu zadań.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,

  • przyjazne miejsce pracy i dobrą atmosferę,

  • możliwość rozwijania nauki języka angielskiego.

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej. Grupa GEALAN jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych w Europie.

Poszukujemy osób zaangażowanych, dążących do wyznaczonych celów, aby mogły się rozwijać na zajmowanym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy