Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

  • Malinowska 28, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Malinowska 28

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie wszelkich działań w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności parku maszynowego

  • definiowanie i wdrażanie metod oraz narzędzi zarządzania i kontroli działań utrzymania ruchu

  • definiowanie, wdrażanie i aktualizacja procedur napraw zapobiegawczych i instrukcji

  • aktualizację dokumentacji technicznej, przygotowywanie raportów

  • zbieranie danych pochodzących z maszyn i urządzeń, tworzenie raportów, analiz i prezentacji , udzial w modyfikacjach obiektów technicznych

  • instalowanie maszyn i urządzeń

  • instalowanie systemu informatycznego sterującego pracą maszyny i dbałość o poprawność jego funkcjonowania

  • dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn i podejmowanie decyzji o dopuszczeniu maszyn do pracy na linii produkcyjnej

  • monitorowanie oraz analiza pracy maszyn i współpraca z działem produkcji w celu optymalizacji ich przebiegu

  • analizowanie kosztów utrzymania maszyn w ruchu

  • samodzielną naprawę maszyn i urządzeń oraz wsparcie techników w usuwaniu awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych: mechaniki, automatyki, elektroniki

  • znajomość procesów produkcyjnych oraz najnowszych technologii z zakresu montażu powierzchniowego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • doświadczene w programowaniu sterowników PLC

  • znajomość układów sterowania

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • kreatywność i samodzielność w działaniu

  • mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu budowy oraz wdrażania systemu TPM

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych

  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy

  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)

  • jasne kryteria awansu

  • bonus relokacyjny

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Opis Pracy

Do wsparcia zespołów, które tworzą wyjątkowe produkty i przyczyniają się do naszego rozwoju, poszukujemy Specjalisty/tki ds. Utrzymania Ruchu w Tczewie.

Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Kierownika Działu Utrzymania Ruchu.

Rola Specjalisty/tki ds. Utrzymania Ruchu obejmuje podejmowanie wszelkich działań w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności parku maszynowego.

W Flex zapraszamy ludzi z różnych środowisk. Nasi pracownicy rozwijają się tutaj, żyjąc zgodnie z naszymi wartościami: wspieramy się nawzajem, starając się znaleźć lepszą drogę, poruszamy się szybko, z dyscypliną i celem, i zawsze postępujemy właściwie. Dzięki kulturze opartej na szacunku, integracji i współpracy kariera w firmie Flex daje możliwość dokonania zmian, zainwestowania w rozwój swojej kariery i przyłączenia się do naszego celu – tworzenia wspaniałych produktów, które tworzą wartość i poprawiają jakość życia ludzi.

Przewiń do profilu firmy