Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Serwerowni

NetiaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Dział Data Center
Jesteś zainteresowany rozwojem zawodowym w obszarze Data Center? Chcesz poznać od wewnątrz jedną z najnowocześniejszych serwerowni w Polsce i zobaczyć na żywo jak funkcjonuje i jakie wyzwania stawia jej utrzymanie?
Chcesz pracować w miejscu gdzie nowoczesne technologie integrują się na wielką skalę?

Wybrane osoby będą miały możliwość zatrudnienia w Data Center w Krakowie, jednej z największych serwerowni w tej części Europy. Nasza serwerownia to:
  • 5 MW dostarczanej mocy elektrycznej,
  • Systemy zasilania gwarantowanego: 8 MVA mocy generowanej przez agregaty prądotwórcze, 6 MVA mocy gwarantowanej przez UPS-y,
  • 5 MW mocy chłodniczej do oprowadzania ciepła generowanego przez kilka tysięcy serwerów,
  • Nowoczesne systemy gaszenia gazem NOVEC, systemy wczesnej detekcji dymu VESDA,
  • Systemy kontroli dostępu, CCTV oraz SSWiN,
  • Cały obiekt pod kontrolą zaawansowanego systemu BMS.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą wyżej wymienionych systemów,
  • Prowadzenie przeglądów, usuwanie awarii,
  • Udział w pracach rozwojowych wyżej wymienionych systemów.

Wymagania:

  • Absolwenci lub studenci ostatniego roku elektrotechniki, automatyki lub energetyki (warunkiem koniecznym są studia na kierunkach z wydziałów elektrycznych),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub odbycie stażu/ praktyk w podobnym środowisku zawodowym,
  • Osoby z uprawnieniami SEP do 1kV kat. E lub zdecydowane uzyskać uprawnienia po rozpoczęciu pracy (mile widziane powyżej 1kV),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych/dokumentacji technicznych,
  • Dobra znajomość zagadnień elektrotechnicznych,
  • Umiejętność logicznego oraz analitycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów, mile widziana wysoka kultura techniczna,
  • Zainteresowanie tematyką automatyki budynków, systemów BMS oraz nowoczesnych systemów chłodzenia,
  • Mile widziana znajomość tematyki sieci komputerowych,
  • Otwartość na naukę i rozwijanie własnych umiejętności,
  • Mile widziana dobra znajomość j. angielskiego,
  • Gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym,
  • Dyspozycyjność.

Co możemy zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pakiet benefitów,
  • Poznanie pracy profesjonalnego zespołu utrzymującego obiekt Data Center,
  • Poznanie systemów infrastruktury zainstalowanych w Data Center,
  • Zdobycie doświadczenia poprzez udział w pracach eksploatacyjnych przy systemach infrastruktury Data Center.

Ogłoszenie archiwalne