Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. walidacji

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz:

  • tworzyć i oceniać dokumentację związaną z walidacją i kwalifikacją,

  • opracowywać testy walidacyjne i kwalifikacyjne produktów, urządzeń,

  • planować, koordynować, nadzorować działania związane z walidacja procesową, kwalifikacją urządzeń, walidacją czyszczenia,

  • brać udział w testach walidacyjnych i kwalifikacyjnych,

  • prowadzić analizę ryzyka dla produktów i urządzeń oraz w zakresie walidacji czyszczenia,

  • tworzyć procedury i instrukcje z zakresu walidacji i kwalifikacji,

  • prowadzić szkolenia z zagadnień walidacyjnych/kwalifikacyjnych.

Nasze wymagania

  • znajomości zagadnień: walidacji procesowej, kwalifikacji urządzeń, walidacji czyszczenia,

  • znajomość zagadnień GMP,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,

  • znajomość metod analizy ryzyka oraz metod statystycznych,

  • znajomość pakietu MS Office, Word, Excel,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra organizacja, silne zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • doświadczenie w pracy związanej walidacjami procesowymi/kwalifikacjami lub w dziale zapewnienia jakości.

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP / AX Dynamics

  • specjalizacja w zakresie chemii leków, inżynierii chemicznej i procesowej, technologii chemicznej

  • znajomość prawa farmaceutycznego oraz systemów zarządzania jakością w firmie farmaceutycznej

To oferujemy

  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na rozwój

  • kartę multisport OK System ( ze zniżkami do kin i teatrów)

  • premie świąteczne

  • czas na aktywny wypoczynek ( 5 sekcji sportowych Afloactive team’u)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego