Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń - bankowość

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-04-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

    Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń (bankowość)
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Obecnie do zespołu z realizującego projekty dla sektora bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wdrożeń. Sprawdź czy ta oferta jest dla Ciebie!

    Czym będziesz się zajmować?

    • Prowadzeniem szkoleń i prezentacji u Klienta z dostarczanych rozwiązań
    • Zapoznawaniem się teoretyczne i praktyczne z nowymi rozwiązaniami informatycznymi oraz zmianami do istniejących rozwiązań  dostarczanych Klientom
    • Realizacja prac wdrożeniowych u Klienta w realizowanych projektach (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji  i testach akceptacyjnych realizowanych przez Klienta, asysty powdrożeniowe)
    • Dokumentowaniem zrealizowanych prac
    • Współpracą z innymi Zespołami w ramach Firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych, w Projektach

    Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

    • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
    • Znasz język angielski na poziomie min. B2 – warunek konieczny
    • Dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
    • Bezproblemowo samodzielnie potrafisz instalować aplikacje
    • Chcesz i potrafisz prowadzić szkolenia, prezentacje oraz konsultacje dla Klientów
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną i cechuje Cię dokładność
    • Potrafisz skutecznie działać pod presją czasu
    • Jesteś komunikatywny i otwarty

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza (kursy, szkolenia, dodatkowe wykształcenie) z zakresu bankowości oraz metodyki nauczania
    • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów wdrożeniowych oraz realizacji szkoleń i prezentacji
    • Staż w pracy w sektorze bankowości
    • Umiejętność programowania (PL/SQL, Java, C++)
    • Znajomość środowiska UNIX
    • Umiejętność administrowania serwerami bazodanowymi, aplikacjami, WWW
    • Znajomość języka rosyjskiego

    Benefity

    • Praca w największej spółce IT
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Szkolenia
    • Kursy językowe
    • Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Wyjazdy integracyjne
    • Drużyna Active Team
    • Owocowe poniedziałki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.