Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wdrożeń i informatyki

Anwim S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!
Młodszy specjalista ds. wdrożeń i informatykiNumer ref.: Miejsce wykonywania pracy: województwo śląskie

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zadań
  • Atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • Samochód służbowy, laptop, telefon, tablet
  • Prywatną opiekę medyczną

Opis stanowiska

  • Współpraca z działami biznesowymi wewnątrz firmy
  • Wykonywanie audytów informatycznych stacji wdrażanych do sieci Moya
  • Współpraca oraz konsultacje z Partnerami Moya w zakresie wdrożenia systemów IT (ustalanie zakresu prac, terminów, planu uruchomienia stacji, pomoc Partnerom Moya w bezproblemowym przejściu etapu uruchomienia stacji w zakresie prac IT)
  • Wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych dla nowych stacji w sieci Moya oraz wykonywanie testów powdrożeniowych
  • Konfiguracja systemu oraz urządzeń przy wdrożeniu nowych stacji do sieci Moya
  • Zlecanie prac firmom podwykonawczym w zakresie dostaw sprzętu, instalacji systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego oraz innych prac związanych z uruchomieniem stacji
  • Nadzór merytoryczny nad wykonaniem infrastruktury IT
  • Sprawdzanie instalacji systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemu
  • Obsługa wsparcia technicznego dla użytkowników systemu
  • Uzupełnianie braków w sprzęcie w zależności od potrzeb wdrożenia, przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert
  • Powdrożeniowa analiza dokumentacji i kosztów inwestycji w zakresie prac IT
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami i obsługiwanymi systemami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Wiedza w obszarze informatyki na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
  • Znajomość protokołu TCP/IP oraz baz SQL
  • Gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, kreatywność i pro aktywność w inicjowaniu zmian i ich wdrażaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne