Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wdrożeń i informatyki

Anwim S.A.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z działami biznesowymi wewnątrz firmy

  • wykonywanie audytów informatycznych stacji wdrażanych do sieci Moya

  • współpraca oraz konsultacje z Partnerami Moya w zakresie wdrożenia systemów IT (ustalanie zakresu prac, terminów, planu uruchomienia stacji, pomoc Partnerom Moya w bezproblemowym przejściu etapu uruchomienia stacji w zakresie prac IT)

  • wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych dla nowych stacji w sieci Moya oraz wykonywanie testów powdrożeniowych

  • konfiguracja systemu oraz urządzeń przy wdrożeniu nowych stacji do sieci Moya

  • zlecanie prac firmom podwykonawczym w zakresie dostaw sprzętu, instalacji systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego oraz innych prac związanych z uruchomieniem stacji

  • nadzór merytoryczny nad wykonaniem infrastruktury IT

  • sprawdzanie instalacji systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego

  • szkolenie użytkowników z obsługi systemu

  • obsługa wsparcia technicznego dla użytkowników systemu

  • uzupełnianie braków w sprzęcie w zależności od potrzeb wdrożenia, przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert

  • powdrożeniowa analiza dokumentacji i kosztów inwestycji w zakresie prac IT

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami i obsługiwanymi systemami

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata

  • wiedza w obszarze informatyki na poziomie bardzo dobrym

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows

  • znajomość protokołu TCP/IP oraz baz SQL

  • gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność, kreatywność i pro aktywność w inicjowaniu zmian i ich wdrażaniu

  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpraca na podstawie kontraktu B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • stabilna współpraca z dynamicznie rozwijającą się i nowoczesną firmą

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki medycznej

  • samochód służbowy, laptop, telefon, tablet

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy