Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

    Firma zatrudnia szereg specjalistów (projektantów, konstruktorów, programistów), którzy na bieżąco śledzą postęp techniczny na świecie, dzięki czemu produkty firmy wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz zgodnie ze standardami obowiązującymi na rynku Unii Europejskiej.

    Spółka Apator Elkomtech S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref. WH/EKT/04/2016

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Zadania :

    • Prowadzenie czynności uruchomieniowych / serwisowych u Klienta w zakresie opisanym w zleceniu
    • Udział w testach FAT/SAT
    • Zarządzanie konfiguracją
    • Prowadzenie dokumentacji uruchomieniowej i serwisowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika, energetyka, automatyka zabezpieczeniowa
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, multisport, świadczenie urlopowe)
    • Bardzo dobra atmosfera pracy, nastawienie na pracę w zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Apator Elkomtech S.A., z siedzibą w Łodzi, ul. Wołowa 2c, 93-569 Łódź REGON 008230828  , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]