Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Piotrkowska 148/150

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja systemu do wielokanałowej komunikacji podczas spotkań osobistych oraz wideo i telekonferencji

  • Konsultacje techniczne z klientami w ramach analizy przedwdrożeniowej

  • Wdrożenie usługi u klienta

  • Konfiguracja systemu i prowadzenie warsztatów dla klientów

  • Wsparcie powdrożeniowe klientów w zakresie obsługi i konfiguracji

  • Wsparcie techniczne dla zespołu handlowego

Nasze wymagania

  • Otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy nawet pod presją czasu

  • Profesjonalizm, samodzielność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

To oferujemy

  • Atmosfera oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Praca w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

  • Wsparcie w rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Owocowe środy :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

JESTEŚMY BOHATERAMI W TWORZENIU APLIKACJI DLA CONTACT CENTER! Stworzyliśmy #1 aplikację contact center oraz usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm od 2008 roku są wykorzystywane do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta oraz efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy liderem na rynku w zakresie narzędzi business automation & communication! Więcej informacji o nas znajdziesz na www.focustelecom.pl

Przewiń do profilu firmy