Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Asseco Business Solutions S.A. O firmie

Asseco Business Solutions S.A.

Rewolucji 1905 roku 49a

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

O projekcie

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wdrożeń (program Softlab HR by Asseco).

Jeśli jesteś ukierunkowany na rozwój w branży IT i posiadasz już pierwsze doświadczenia, a także jesteś zorganizowany i dobrze czujesz się w pracy z klientem, aplikuj 😊

W czasie kilkumiesięcznego okresu adaptacyjnego zdobędziesz wymaganą wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonego mentora.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb Klientów, konfiguracja i wdrażanie programu Softlab HR by Asseco

  • Realizacja szkoleń i prezentacji

  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem systemu zarówno w warstwie aplikacyjnej jak i na poziomie SQL

  • Nadzór i koordynowanie uruchomionych projektów

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw języka T-SQL w zakresie wykonywania operacji na danych oraz pisania funkcji i procedur

  • Umiejętność samodzielnej pracy jak i pracy w zespole

  • Konsekwencja w działaniu i zgłębianiu wiedzy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie umiejętności interpersonalne

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • firmowe przyczepy kempingowe