Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Asseco Poland S.A.

  • Olchowa 14, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Olchowa 14

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Unix

  • Linux

Mile widziane

  • PL/SQL

  • Java

  • C++

System operacyjny

O projekcie

Obecnie do zespołu realizującego projekty dla sektora bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wdrożeń. Jeśli masz pierwsze doświadczenie w branży IT, chciałbyś mieć kontakt z Klientem i wykorzystywać zdobytą wiedzę techniczną przy wdrożeniach, a do tego jesteś chętny do zgłębiania wiedzy technicznej i bankowej, zaaplikuj!

(rekrutacja prowadzona online)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac wdrożeniowych u klienta w realizowanych projektach (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji i testach akceptacyjnych realizowanych przez klienta, asysty powdrożeniowe, konsultacje merytoryczne dla klientów, analiza potrzeb i problemów zgłaszanych w trakcie wdrożenia przez klientów).

  • Realizacja szkoleń i prezentacji u klienta z dostarczanych rozwiązań.

  • Zapoznawanie się teoretyczne i praktyczne z nowymi rozwiązaniami informatycznymi oraz zmianami do istniejących rozwiązań dostarczanych klientom.

  • Dokumentowanie zrealizowanych prac.

  • Współpraca z innymi Zespołami w ramach Firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych, w Projektach.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych, obsługi komputera, aplikacji biurowych (MS Office itp.), umiejętność samodzielnej instalacji aplikacji.

  • Znajomość podstaw baz danych i języka SQL, podstawowa znajomość systemów UNIX/Linux.

  • Zdolności pedagogiczne pod kątem prowadzenia szkoleń i prezentacji oraz konsultacji dla Klientów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Odbyte kursy i szkolenia (lub dodatkowe wykształcenie) z zakresu bankowości, informatyki oraz metodyki nauczania.

  • Doświadczenie zawodowe: prowadzenie/udział w projektach wdrożeniowych, realizacja prac wdrożeniowych z zakresu informatyki, realizacja szkoleń prezentacji, staż pracy w bankowości, firmach wdrażających oprogramowanie lub firmach o podobnym charakterze.

  • Umiejętności programowania (np. PL/SQL, Java, C++)

  • Administrowanie serwerami bazodanowymi, aplikacji , WWW

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Zdalne spotkanie

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy