Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. wdrożeń systemów IT/OSS

Suntech S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i utrzymywanie systemów IT u klientów z branży telekomunikacyjnej

  • Konfigurowanie systemów zgodnie z potrzebami klienta

  • Tworzenie procedur migracji danych

  • Tworzenie biblioteki modeli urządzeń różnych dostawców i technologii sieciowych

  • Analizowanie wymagań klientów i opracowywanie koncepcji technicznych rozwiązań

  • Przygotowywanie raportów w środowisku Microsoft Reporting Services

  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Znajomość języka SQL, preferowane MS SQL

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat - preferowane kierunki związane z telekomunikacją, informatyką lub geodezją

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Dyspozycyjność i gotowość do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Znajomość systemów GIS, preferowane narzędzia Esri lub FME

  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Dynamiczny rozwój kompetencji w środowisku innowacyjnych produktów

  • Dopasowanie ścieżki kariery do potrzeb i potencjału pracownika

  • Udział w ciekawych, niebanalnych projektach informatycznych na całym świecie

  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B

  • Prywatną opiekę medyczną

  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru, dopłata do wakacji itp.

  • Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację

  • Dofinansowanie obiadów :)

Suntech S.A.

Jeśli chciałbyś rozwijać swoje kompetencje zgodnie z nowoczesnymi trendami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych w branży telekomunikacyjnej realizowanych w kraju i za granicą, zapraszamy do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy wysłać klikając w Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.