Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT

PayPro S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PayPro S.A.

Szyperska 14

Poznań

Serwis Przelewy24, należący do PayPro SA, od 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz polityka bezpieczeństwa. Operator obsługuje zarówno największe firmy, jak i małe e-biznesy, oferując ponad 350 metod płatności. Już ponad 150 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.
Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Systemów ITNumer ref.: Numer referencyjny: 2020/2

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Identyfikację wymagań Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług Przelewy24
  • Mailowe i telefoniczne wsparcie Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług Przelewy24
  • Wdrażanie usług Przelewy24 na największych polskich i światowych platformach e-commerce
  • Współtworzenie dokumentacji  technicznej i powdrożeniowej
  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na wymagania IT

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości HTML, DHTML, Javascript, CSS
  • Znajomości protokołów HTTP, SOAP, REST
  • Wiedzy na temat sposobu działania komercyjnych rozwiązań typu Magento, PrestaShop, Wordpress, itp.
  • Podstawowej znajomości PHP, umożliwiającej czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Znajomości RDBS, w tym SQL
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oraz:

  • Komunikatywności i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania konfliktów
  • Zaangażowania
  • Chęci uczenia się, podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji
  • Rzetelności

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla czołowego systemu płatności, marki rozpoznawanej zarówno w Polsce, jak i za granicą
  • Stałą pracę, w nowoczesnym biurowcu, w centrum miasta
  • Pracę stacjonarną – komunikacja z Partnerami w formie maili, telefonów, telekonferencji
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych/zewnętrznych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach, umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia z zakresu nowych technologii oraz topowych rozwiązań na rynku
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy (w zróżnicowanym stopniu zaawansowania)
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Do aplikacji prosimy załączyć CV i list motywacyjny.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji przez PayPro SA z siedzibą w Poznaniu”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do PayPro SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest PayPro SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15 (60-327). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy